לפני למעלה מ10 שנים סבלתי מדלקת בקיבה עקב חיידק ההליקובקטור.קיבלתי את הטיפול המשולש והבראתי.מאז ,למרות שהחיידק הושמד,הצומות הפכו לסיוט.אני עוברת את הצום בחולשה נוראית,בבחילה כאילו אני על אוניה ובתחושה של סף עלפון במשך שעות רבות.לאחר שהצום עובר לוקח לי ימים ושבועות להשתקם ממנו.אני עוברת מידי כמה שנים גסרוסקופיה ואין עדות לאולקוס ואולם הגסטרוסקופיה האחרונה שביצעתי 3 שבועות אחרי יוכ ,נמצאו סימנים לדלקת בקיבה(גסטריטיס) .אני מבקשת לציין,התייעצתי עם גסטרואנטולוג ירא שמיים וחוות דעתו היתה שלמרות הסבל הסובייקטיבי שאני מתארת,אין מניעה רפואית אוביקטיבית לצום.
אומר בכנות,אני לא שואלת לגבי צום יוכ,
אפילו שקשה מאד מאד אני אמשיך לצום. אבל לגבי תשעה באב,האם עלי לצום תוך סבל כזה?האם העובדה שהצום גרם לי לגסטריטיס יש בה צד להקל?
לפני למעלה מ10 שנים סבלתי מדלקת בקיבה עקב חיידק ההליקובקטור.קיבלתי את הטיפול המשולש והבראתי.מאז ,למרות שהחיידק הושמד,הצומות הפכו לסיוט.אני עוברת את הצום בחולשה נוראית,בבחילה כאילו אני על אוניה ובתחושה של סף עלפון במשך שעות רבות.לאחר שהצום עובר לוקח לי ימים ושבועות להשתקם ממנו.אני עוברת מידי כמה שנים גסרוסקופיה ואין עדות לאולקוס ואולם הגסטרוסקופיה האחרונה שביצעתי 3 שבועות אחרי יוכ ,נמצאו סימנים לדלקת בקיבה(גסטריטיס) .אני מבקשת לציין,התייעצתי עם גסטרואנטולוג ירא שמיים וחוות דעתו היתה שלמרות הסבל הסובייקטיבי שאני מתארת,אין מניעה רפואית אוביקטיבית לצום.
אומר בכנות,אני לא שואלת לגבי צום יוכ,
אפילו שקשה מאד מאד אני אמשיך לצום. אבל לגבי תשעה באב,האם עלי לצום תוך סבל כזה?האם העובדה שהצום גרם לי לגסטריטיס יש בה צד להקל?
אינך חייבת לצום השנה בתשעה באב (נדחה).
An egg from a non-Jewish woman is fertilized in-vitro with the sperm of a Jewish man. The fertilized egg is inserted in the uterus of
אדם הופנה ע"י רופא גסטרו מומחה לפסיכולוגית רפואית שתעזור לו להתמודד עם מעי רגיז [לאחר שנשללו סיבות אחרות לכאבי בטן]. מבירור שעשה כדי למצוא בעלי/
I am a medical doctor presently living in South Africa. My wife was born without a uterus and is thus unable to conceive. Her ovaries
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.