חציצת צינוריות סיליקון בדרכי הדמעות
בהמשך לשיחתנו הטלפונית ממוצש"ק האחרון: הנידון- האם ישנה בעיה של חציצה בטבילה במקרי השתלת צינוריות סיליקון לניתוח מעקף דרכי הדמעות במקרה של חסימת דרכי הדמעות.
האם יש על גבר בעל נטיות הפוכות חובה הילכתית לספר לבחורה שהוא יוצא על נטיותיו(אעפ"י שאין בו סלידה לנשים אלא פשוט גברים מושכים אותו יותר) מצד קידושי או טעות,או שאם הגבר יכול לספק חיי מין תקינים אין עליו חובה כזו?
אם הגבר שולט בדחפיו ולא נכשל בפעילות מינית עם אוביקט נטיתו ההפוכה, הוא לא חייב לספר זאת.
לעומת זאת אם הוא נכשל במעשים אסורים עם בני המין האסור, אזי לפני קבלת החלטה עליו להתיעץ עם רב המכיר אותו אישית, על מנת שיוכל להעריך את מצבו ואת סיכוייו לחיים כשרים ומאושרים, ורק אז לקבל הכרעה בנושא שאלתך.
בהמשך לשיחתנו הטלפונית ממוצש"ק האחרון: הנידון- האם ישנה בעיה של חציצה בטבילה במקרי השתלת צינוריות סיליקון לניתוח מעקף דרכי הדמעות במקרה של חסימת דרכי הדמעות.
קראתי בעניין רב את מאמרו של הרב בעניין דעתו של הגרש"ז על דיאפרגמה (אסיא עז-עח, עמ' 136-154 (2006)).אני מבקש הפנייה לחוןמר על שתי נקודות שלא
שלום בת 42 הריון בשבוע 38 המוגדר הריון בסיכון , מזריקה קלקסן, בצום רגיל מתקשה מאוד לסיים את הצום, מגרנות קשות בחילות וכאבי ראש. מה
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.