מניעת הריון שני
אני נשוי והתחתנתי בגיל 18. כחודש אחרי החתונה אישתי נכנסה להריון (לשמחתינו ולהפתעתנו..)והיא בע"ה אמורה ללדת עוד כחודשיים. בתחילת נישואינו לא מנענו את ההריון כי
אני חוזרת על שאלה ששאלתי לפני יומיים ולא נענתה. אני בהריון. ביוה"כ אהיה בשבוע 25. זהו הריון חמישי, כאשר שניים מתוך ארבעה הריונות קודמים הסתיימו בהפלה ללא סיבה ברורה. בהריון הנוכחי אובחנה סכרת הריון – מאוזנת בדיאטה בלבד. פרט לכך המהלך עד עתה ללא סיבוכים. לפני ט` באב שאלתי באתר זה האם מותר לי לשתות, ונעניתי כי אסור לי לצום כלל. האם ביוה"כ אני רשאית לצום כרגיל?
מן הראוי שתקפידי על הכללים הבאים:
1. להשתדל להיות במקום ממוזג.
2. לא ללכת לבית הכנסת.
3. לשתות לשיעורין ליטר נוזלים מזינים במהלך היום.
שתיה לשיעורין פירושה לשתות 40 סמ"ק נוזלים מזינים בהפסקות של לפחות 9 דקות בין שתיה לשתיה.
אני נשוי והתחתנתי בגיל 18. כחודש אחרי החתונה אישתי נכנסה להריון (לשמחתינו ולהפתעתנו..)והיא בע"ה אמורה ללדת עוד כחודשיים. בתחילת נישואינו לא מנענו את ההריון כי
אני אם ל-3 בנים. כדי להכנס להריון שוב עלי לעבור הפריית מבחנה. ידוע לי שכיום ניתן לבחור את מין היילוד. שאלתי היא האם מבחינה הלכתית
שלום וברכה! הבן שלי מקבל צפורל פרופילקטי בכל יום מאז נולד. דרך המתן היא, כמובן, בסירופ. בבדיקה שעשיתי לא ראיתי שיש כשר לפסח על תרופה
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.