קבורה בליקוט עצמות
שלום רברציתי לשאול לגבי קבורה באופן שנעשה בעבר – קבורה ראשונה ושניה, ליקוט עצמות. כפי שמופיע במקורות השונים –מהדיון במקורות בדיני אבלות נראה שמדובר בתהליך
בס"ד
למכון שלזינגר שלום רב!
בתשובה לשאלה באתר כיפה רשם הרב ד"ר הלפרין, כי יש לא מומלץ להשתמש באמצעי מניעה בתחילת הנישואים גם מסיבות רפואיות. ובכן, מאחר ואני עומד להינשא בע"ה השבוע הייתי רוצה לדעת מהן הסיבות הנ"ל
בתודה
א. ברמה הרפואית: ככלל, מבחינה רפואית מאוד לא מומלץ לדחות את מועד הלידות הראשונות, לאור העובדה שאחוז קטן מהנשים סובלות ממה שקרוי בלות מוקדמת, דהינו משך הזמן בו הן מסוגלות להכנס להריון הוא קצר מאוד.
ב. כאשר מתברר לזוג כעבור זמן לא ארוך כי המועד לגביהם חלף, הטרגדיה והצער קשים.
שלום רברציתי לשאול לגבי קבורה באופן שנעשה בעבר – קבורה ראשונה ושניה, ליקוט עצמות. כפי שמופיע במקורות השונים –מהדיון במקורות בדיני אבלות נראה שמדובר בתהליך
אני בן 54 בשנים האחרונות עברתי 4 צנתורים (האחרון לפני 6 חודשים) עקב סתימות בעורקים ללא התקף לב אני מטופל בתרופות כולל פלביקס. האם אני
שלום לכבוד הרב! גילו שיש לי חיידק בבטן שנקרא הליקובקטר ולכן רציתי להתייעץ עם הרב יובל הכהן אשרוב מהידברות. רציתי לשאול אם אתה יודע כיצד
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.