תרוםה הומאופטית עם ג'לטין
אני סובלת מצרידות כרונית כבר למעלה משנתיים.. בביקור אצל הרופא, לא נמצאו יבלות על הגרון. כל שנתן לי הרופא הנו הפניה לקלינאית תקשורת.במקביל ומאחר שהמדובר
בס"ד שלום וברכה! רציתי לברר האם מספר ויטמינים כשרים לפסח. 1) אומגה 3 של חברת supherb. 2) ויטמין C של חברת supherb. 3) ברזל של חברת solgar. 4) ברזל של חברת nutrelife. 5) ויטמינים לנשים הרות ומיניקות prenatal של nutrelife. 6) Co Q-10 של חברת nutrelife. אציין שאת האחרון (Q-10) אומרים שמסוכן להפסיק מיד וצריך בהדרגה לאורך זמן. בנוסף, איני יודעת אם זה רלוונטי אבל ילדתי לפני 3 שבועות ועדיין מרגישה תשושה. אימי גם לוקחת חלק מהויטמינים, אז אשמח אם התשובה לא תהיה רק לגביי. תודה רבה, ופסח כשר ושמח!
התרופות הללו לא נמצאות ברשימת התרופות הכשרות לפסח.
לגבי Q-10 את רשאית להמשיך לבלוע אותה בפסח אם היא בצורת כדורים או כמוסות.
לויטמין C ולברזל יש תחליפים כשרים לפסח.
ראי ברשימת התרופות הכשרות לפסח בקישור הנ"ל: https://www.medethics.org.il/siteHeb/News.asp?year=2005#67
אני סובלת מצרידות כרונית כבר למעלה משנתיים.. בביקור אצל הרופא, לא נמצאו יבלות על הגרון. כל שנתן לי הרופא הנו הפניה לקלינאית תקשורת.במקביל ומאחר שהמדובר
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.