הריון חודש שליש שני
אני נמצאת בשליש השני להריוני הראשון. מצבי הבריאותי בד"כ תקין ולבד מתופעות לוואי מוכרות וקלות איני סובלת. שאלתי מתחלקת לשני חלקים: 1. איני מעוניינת "לבלות"
יש לי חבר ואנחנו לא שומרים נגיעה אבל לא שוכבים. הוא חייל בצה"ל ולכן אנו מתראים מקסימום פעם בשבוע. עוד לא נוצר מצב שהוא הגיע והייתי בזמן מחזור אך בפעם האחרונה זה כן קרה ולא ידעתי כיצד לנהוג רציתי לדעת האם איסור נגיעה אצל זוגות נישואים הוא סייג או איסור בפני עצמו,חוץ מזה אשמח לדעת כל מה שאני צריכה בנושא.
תודה רבה ובברכה
א. איסור נגיעה כולל גם איסור עצמי כאשר מדובר בנגיעה של חיבה וגם איסור גדר (לאור הניסיון שהמעבר מנגיעה לאיסורים החמורים יותר הוא לעיתים בלתי נמנע.)
ב. האיסור החמור מן התורה של קיום יחסים בזמן הוסת (איסור נידה שהוא איסור כרת) נמשך במלואו גם אחרי הווסת, כל עוד האישה לא טבלה במקוה כשר אחרי בדיקות כדין.
אני נמצאת בשליש השני להריוני הראשון. מצבי הבריאותי בד"כ תקין ולבד מתופעות לוואי מוכרות וקלות איני סובלת. שאלתי מתחלקת לשני חלקים: 1. איני מעוניינת "לבלות"
בס"ד שלום וברכה! אישתי בחודש שני להריונה, הריון שלישי כאשר ילד אחד בן שלוש ברוך השם בריא, חכם וצדיק קטן- לפני שנה היא עברה הפלה
אני לומדת במכללה את נושא החינוך המיוחד ותוך כך גם אני גם ניפגשת עם ילדים שונים בחינוך המיוחד (מפגרים ברמות שונות, אוטיסטים, תסמונת דאון, חרשים
Post Content שלום כבוד הרב, ברצוני לשאול את חיובי לצום ביום הכיפורים הקרב ובא. לפני כ4 /5 שנים התחילו לי הפרעות אכילה(אנורקסיה), שכללו בין היתר
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.